Aistek Kimya Laboratuvar Cihazları, Laboratuvar Ekipmanları, Laboratuvar Teknolojisi, Güvenlik ve Bakım, Yenilikçi Teknolojiler

VİZYON

Kimya, ilaç ve güvenlik endüstrisinde tam müşteri memnuniyeti sağlayarak, iş hacmimizi ve birliklerimizi her zaman genişletmeye çalışmak, yeniliklere açık olmak ve sunulan cihazlarda son teknolojiyi kullanmak.

Dünya çapında değişikliğe uğrayan ekonomik şartları göz önünde bulundurarak, sektördeki taleplere yanıt verebilecek en düşük maliyeti müşterilerimize sunarak rekabeti güçlü kılmak.

Geleceğini düşündüğümüz firmamızın başarılarını sürekli kılmak, motivasyonu en yüksek seviyede tutmak, iş arkadaşlarımızın gelişmesini desteklemek ve verim ile sorumluluğu en üst kısımlara çıkarmak.


MİSYON

AİSTEK firması olarak; anahtar teslim laboratuvar kurulumu, temel ve analitik laboratuvar cihazları ve ekipmanlarının; satışı, satış öncesi ve sonrası destek hizmetlerinin verilmesi, kaliteli teknik servis anlayışıyla her türlü kalibrasyon, validasyon ve kalifikasyon desteği verilmesi konularında 25 yılı aşkın bir süredir bilgi birikimi ve tecrübeye sahibiz.

Değerli müşterilerimize sunduğumuz cihazlarda son teknoloji ve kaliteyi göz önünde bulundurmaktayız. Sunduğumuz ürünlerle birlikte iş hacmimizi oluşturan müşterilerimize güncel çözüm önerileri yaratmak en büyük hedefimizdir. Kalifiyeli ekibimizle satış ve satış sonrası destek hizmetlerini sağlarken, öncelikli olan müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktayız.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefimiz ile ilaç, güvenlik, kimya, petrokimya, üniversiteler, maden, gıda ve tarım sektörlerinde faaliyet gösteren siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya hazırız.


Kalite Politikası 

  • AR-GE ve üretim faaliyetlerinin ihtiyaçlarına karşılık verecek şekilde hizmet etmek.
  • Kendimizi sürekli olarak geliştirmek için yeni ürünleri ve yeni yöntemleri portföye eklemek.
  • Çalışanlarımızın öz gelişimlerini destekleyerek gelişimlerini sağlamak.
  • İşimizle ilgili tüm alanlarda yasal kurallara ve gerekli standartlara uymak.
  • Müşteri taleplerini zamanında ve eksiksiz karşılayarak sonsuz memnuniyet sağlamak.
  • Yüksek kaliteli ve son teknolojiye sahip cihazları müşterilerimize sunarak güven ve süreklilik sağlamak.
  • Satışını yaptığımız ürünlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle işin takibini yapmak.
resim1
resim2

 
3WTURK CMS v8.3.1